Contact

Kom je langs voor een goed gesprek?

Europalaan 400-5
3526 KS Utrecht
+31 30 7603322
info@splend.nl 

Routebeschrijving

Ontmoet team Splend

Michiel Cazemier
Managing Partner

+31 6 24155553
+31 30 7603322
michiel@splend.nl

Gaby Dam
Managing Partner

+31 6 16235833
+31 30 7603322
gaby@splend.nl

Wouter Pegtel
Content Specialist

+31 6 12582020
+31 30 7603322
wouter@splend.nl

Marc Boersma

Marc Boersma
Content Specialist

+31 30 7603322
marc@splend.nl

Hanneke Israël

Hanneke Israël
Online Marketeer


+31 30 7603322
hanneke@splend.nl

Payam Khalifa
Jr. Marketeer

+31 6 30481402
+31 30 7603322
payam@splend.nl

Sam Zondervan

Sam Zondervan
Vormgever


+31 30 7603322
sam@splend.nl

Over ons

Hier klopt een technisch hart. We weten veel van IT, de cloud en het internet. We weten de juiste verbanden te leggen en snappen hoe jouw dienst of product werkt. Het is voor ons ook duidelijk hoe we jouw doelgroep het beste kunnen bereiken. 

Zeven jaar geleden zijn Michiel en Gaby gestart met Splend. Beiden hebben hun sporen inmiddels ruimschoots verdient in de IT-sector. Gaby als B2B marketeer en Michiel als systeem en netwerkbeheerder, later werd hij product manager voor een distributeur. Nu bestaat het team uit 7 creatieve, eigenzinnige en bovenal enthousiaste marketeers. 

Workshops

01.

marketingplan

Heb je een marketingplan of moet je nog beginnen? Wij denken graag met je mee. We verzorgen een persoonlijke workshop waarin je samen met ons een marketingplan met lef opstelt. 

02.

Contentkalender in 1 dag

Een contentkalender samenstellen lijkt eenvoudig. Je bedenkt wat onderwerpen en je bent klaar om te starten, toch? Niet helemaal. Want hoe zorg je er voor dat onderwerpen elkaar logisch opvolgen? 

03.

funnel & automation

We laten zien hoe we jouw marketingactiviteiten kunnen automatiseren. In een één op één sessie duiken we de inhoud in en werken we  een aantal geautomatiseerde campagnes uit. 

Heb je een vraag?


Heb je een vraag?
Ben je benieuwd naar onze werkwijze en wat wij voor jou kunnen betekenen? Neem dan contact met ons op

We gebruiken je naam- en e-mailadres alleen om je terug te kunnen mailen n.a.v. je bericht. Deze persoonlijke data slaan wij niet op voor andere (commerciële) doelstellingen. Wil je meer weten wat er precies met je data gedaan wordt, lees dan onze privacy policy.