B2B marketing voor de IT-sector

Goede producten, diensten en sterke concepten verdienen de juiste boodschap. Een gezonde mix van marketing, communicatie, PR en design. Wij behoren tot de nieuwe generatie “techies” en zetten onze kennis graag in om jouw doelgroep effectief te benaderen.

Content Marketing

Met onze kennis van de Nederlandse digitale infrastructuur, het hosting-landschap, tech-achtergrond en last but not least IT-ervaring vertalen wij jouw boodschap naar begrijpelijke taal voor de doelgroep.

Marketing Automation

We voorzien geschreven content van een passend design en plaatsen deze op jouw website. Met onze automation tooling wordt de conversie nauwlettend in de gaten gehouden en passen wij op basis daarvan de inhoud of strategie aan.

Events

Wij organiseren (technische) events met inhoud. Wij zorgen voor een passend sprekersprogramma, voldoende sponsorinkomsten en zetten jouw workshop, event of training in de markt.

Zij gingen je voor

Over Ons

Wij zijn resulaatgerichte techies, creatieve marketeers en eigenzinnige ondernemers. Ons technisch hart gaat sneller kloppen wanneer we de inhoud in kunnen duiken. Of we nu werken aan een rapport, blog, website, whitepaper, persbericht, onderzoek, event of video, we zorgen voor relevante informatie voor jouw doelgroep.

Wij kennen de Nederlandse tech markt goed en begrijpen de IT achter jouw product en/of dienst. We zoeken continu naar de beste manieren om conversies te verhogen. Onze focus? De best haalbare resultaten voor bijvoorbeeld het aantal downloads, het aantal shares of het aantal inschrijvingen. Meer weten? Neem dan contact met ons op.

Michiel Cazemier
Director R&D
+31 6 24155553
+31 30 7603322
michiel@splend.nl

Gaby Dam
Creative Director
+31 6 16235833
+31 30 7603322
gaby@splend.nl

Wouter Pegtel
Content Specialist
+31 6 12582020
+31 30 7603322
wouter@splend.nl

Lorenz van Gool
Content Specialist
+31 6 51762436
+31 30 7603322
lorenz@splend.nl

Liesbeth Hans
Event Manager
+31 6 53210386
+31 30 7603322
liesbeth@splend.nl

Hanneke Israël

Hanneke Israël
Jr. Marketeer
+31 30 7603322
hanneke@splend.nl

Sam Zondervan

Sam Zondervan
Grafisch Vormgever
+31 636140863
+31 30 7603322
sam@splend.nl

Contact

We gebruiken je naam- en e-mailadres alleen om je terug te kunnen mailen n.a.v. je bericht. Deze persoonlijke data slaan wij niet op voor andere (commerciële) doelstellingen. Wil je meer weten wat er precies met je data gedaan wordt, lees dan onze privacy policy.